Barokní skřínkové hodiny
dřevo, černě mořené, hranolová schránka se zlacenými hranami, mansardová stříška, mosazné nožky a apliky, čelní deska mosazná se smaltovaným ciferníkem a třemi drobnými ciferníky, uprostřed nápis Christian Bauch in Presburg, stroj vřetenový, kyvadlový s pérovým pohonem, čtvrťovým bitím na dva zvonky a datumářem, Bratislava, 2. pol. 18. století, výška 56 cm, lehce otřená schránka, chybí závaží u kyvadla (Zí)
28.11.2015 - 14:00
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 38.000,-
Barokní skřínkové hodiny
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |